Jmenuji se Roman Vítek a airbrushem jsem se začal zabývat v roce 2008. Hlavním důvodem byl nástřik mé brankářské masky. Sehnal jsem si všechny potřebné informace a udělal svoji první pokusnou brankářskou masku. Airbrush mně ihned nadchl. Od té chvíle se pomalu ale jistě stával mým obrovským koníčkem.

 

Během roku 2009 jsem udělal několik brankařských masek svým kamarádům a vytvořil jen tak pro radost značku Foxart.cz. S přibývajícím množstvím realizací jsem získával potřebné zkušenosti a pouštěl se do složitějších motivů. Z koníčka se stal kůň, takže airbrush začal vyplňovat všechen můj volný čas mezi prací a vrcholovým florbalem. V roce 2014 jsem se stal profesionálním airbrusherem.

 

Každé práci se věnuji s maximální pečlivostí. Protože je každý brankář originál, tak se snažím, aby i moje masky byly jedinečné. Značka Foxart.cz je zárukou originálního designu a kvalitního zpracování.

 

Mezi mé klienty s hokejového prostředí patří Dominik Furch, Jakub Sedláček, Matěj Machovský, Brandon Maxwell, Patrik Bartošák a mnoho dalších. Z florbalového prostředí  to jsou například Lukáš Bauer, David Rytych, Honza Barák, Lukáš Souček, Hana Ranochová nebo Jana Christianová.

Speciálními klienty jsou čeští biatlonisté. Mou práci můžete vidět na pažbě Ondřeje Moravce nebo Adama Václavíka.

 

Protože jsem sám brankář, vím, že brankáři jsou zvláštní lidé, kteří potřebují individuální přístup a kvalitní služby. To vše se jim pod značkou Foxart.cz snažím poskytnout.

 

 Roman Vítek Sokol PardubiceRoman Vítek airbrush Foxart.cz


Kategorie