Objednávka Airbrush

Velice si ceníme Vašeho zájmu o náš airbrush. Zakládáme si na individuálním přístupu, a proto nechceme objednávky příliš automatizovat.

Jak objednat airbrush?
Objednávka airbrushe je velice snadná. Idealní je emailová komunikace, ale nebráníme se osobnímu setkání, nebo komunikaci přes sociální síťě.
Pro úspěšnou objednávku a následnou realizaci potřebujeme znát několik údajů, které úplně nesouvisí s designem. Typ masky, stav masky a její opotřebení, sport, na který se bude maska používat, a věk brankáře. Cena a doba zhotovení airbrushe vždy závisí hlavně na typu masky, jejímu stavu opotřebení a složitosti designu.
Hlavní věcí je design. Vždy tvoříme grafický návrh a ladíme designy do posledního detailu. Design můžete popsat slovy do textové komunikace (email, sociální sítě ), zaslat kreslený návrh tužkou ( šablona ke stažení níže ), nebo vytvořit vlastní počítačový design. K objednávce připojte do přílohy obrázky, loga, fotografie nebo cokoliv, co chcete mít vyobrazeno na masce. Loga posílejte vždy ve vektorovém formátu ( PDF, eps, svg … ) Pokud nebudete mít logo ve vektorovém formátu a budeme si muset vektor vytvořit, zvýší se cena zakázky.
Do objednávky napište i možné úpravy samotné masky ( barva mřížky, barvy gum, spon atd. ).

Celý popis designu a masky včetně přílohy ( loga, fotografie, obrázky ) odešlete na náš email foxartcz@gmail.com, nebo do komunikace na sociálních sítích.
Po obdržení objednávkového emailu vám sdělíme dobu dodání návrhu. Při dodání prvního návrhu bude známa i přibližná cena airbrushe. Po odsouhlasení finálního návrhu Vám oznámíme i konečnou cenu celé objednávky a dobu dodání hotového airbrushe.

Věříme, že objednávka i realizace proběhne v pořádku a budete s naším airbrushem spokojeni.

ŠABLONY